| Elena1234456 a întrebat:

M-am sarutat cu cel mai bun prieten al meu pe care il stiu de 5 ani, si acum cand ne vedem ne sarutam mereu cand suntem singuri. E ciudat, pentru ca el place pe altcineva si eu la fel. De ce facem asta? De ce nu il pot opri? Nici macar nu stiu daca il plac, el a zis ca nu ar vrea o relatie cu mine pentru ca suntem prea diferiti dar ii place ce facem. Si mie imi place ce fac. Avem amandoi 19 ani si nu suntem implicati in nici o relatie. Mi-e teama sa nu ne stricam prietenia.

Răspuns Câştigător
| BlackOldSun a răspuns:

Evident atractie sexuala!

8 răspunsuri:
| FαмєLiqυσяLσvє a răspuns:

Atractie, si cum sunteti prieteni de asa mult timp poate si uniunea care va leaga (nu de iubire) influenteaza in comportarile voastre.

| zurick a răspuns:

Cred ca va iubiti dar nu va dati seama.

| Elena1234456 explică (pentru zurick):

Nu cred laughing suntem doar prieteni.

| karsivan a răspuns:

Atractie sexuala poate?!

| Earthroot a răspuns:

Chestie de moment sau poate tii la el.

| NicolasG a răspuns:

PE DE-O PARTE E NORMAL
daca sunteti diferiti anseamna ca va potriviti, perechile cele mai potrivite sunt temperamente diferite(se completeaza reciproc)
oricum aveti mari sanse sa fiti o pereche deosebita, va stiti de mult si asa puteti avea mai multa ancerdere unul an celalalt
si daca "va sarutati mereu", chiar ca va pottriviti
nu-i deloc ciudat sa va placa, doar semnifica:ne simtim excelent
dar anainte de a trece la un nivel"superior" an relatia voastra ar fi bine sa "recunoasteti" amandoi ca .....deja sunteti implicati antr-o relatie
CE NOROC PE VOI
NU MULTI AU BAFTA ASTA
SUCCES

| Elena1234456 explică (pentru NicolasG):

Nu cred ca ne iubim, si amandoi stim ca placem persoane diferite cu care nu prea avem sanse.

| anitutamicuta a răspuns:

Mai bine i-ai spune sau te-ai indeparta de el