| angelinthedark a întrebat:

Merg la un botez si nu sunt prea inspirata, ce as putea oare sa imbrac? Ce s-ar potrivi sa imbrac la un botez?

Răspuns Câştigător
| honestlyidc a răspuns:

Pai ceva mai elegant gen nunta sau asa. sau banchet. in orice caz, ceva cu bun gust si fara decoltteu, ca nu mergi in club. eu, spre exemplu as opta pentru o rochita draguta(mai eleganta putin) si niste balerini eleganti sau pantofi cu toc. big grin cum crezi tu.

4 răspunsuri:
| Mirela a răspuns:

Daca e cald afara ia. ti o rochitsikbatting eyelashes[daca esti fta]si cu niste pantofi/baleriniwinking

| kaya a răspuns:

O rochita eleganta scurta sau pana la genunchi cu o pereche de sandalute ori pantofi depinde de vreme, asta ar fi o tinuta perfecta pentru o seara speciala(botez).winking