| Annia_1319 a întrebat:

Merge la nokia 6300 sa aiba parola la mesaje, poze, etc? Daca da.cum as putea sa imi pun parola? big grin Funditalove struck

4 răspunsuri:
| A.be.ce a răspuns:

Nu merge, din pacate sad am si eu si am cautat o gramada, dar din pacate nu am gasitsad si am intrebat si alti prieteni care au 6300, dar mi.au spus acelasi lucru.ca nu mergestraight face

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

:d

et

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu poti pune doar pe galerie, ci poti seta un cod de acces atunci cand blochezi tastele. Setari-siguranta-coduri acces(scrii codul de minim 5 cifre) , apoi dai la setar-telefon-blocare taste(si scrii codul). Daca vrei sa il schimbi, dai din nou la coduri acces

| emyg a răspuns:

Esti varza nene pai ce este calculator sau cel putin iti trebuie un OS symbian 60