| FrozenRose_7553 a întrebat:

Mergeti la colindat?big grinPe la ce ora si ce colinde cantati?happy

Răspuns Câştigător
| elasexygagica a răspuns:

Eu pe la 6 si o sa cantam toate colindele care le stim love struck

6 răspunsuri:
| RoxAnana a răspuns:

Nu mai merg pentru ca nu am cu cine si cred ca sunt cam mare pentru asta.
de obicei se canta domn, domn, sa-naltam; o ce veste minunata; astazi s-a nascut hristos; si din astea in engleza poti incercahee hee

| Elly213 a răspuns:

Mi-ar placea sa merg dar nu pot.
Daca as putea as merge cam de la 4-5 seara si as canta Florile dalbe, Astazi s-a nascut Hristos, Domn domn sa - naltam.
Succes!

| analia0103 a răspuns:

Pai pe la ora 8:30

colindelele:
copii catre mos craciun, azi e ziua domnului, bine e, cun e iarna si steaua sus rasare

| kawaii69 a răspuns:

19:00
,,Astazi s-a nascut Hriston''

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu merg la 4 happy. Cu o vecina, cantam impreuna "Domn, Domn, sa-naltam" big grin

| Daniel_5468 a răspuns:

Ohoho cum sa nu mergem big grin, depinde de la 9 seara cred...si tot felul de colinde.