| doroteea a întrebat:

Voi mergeti la colindat anul acesta? Cu cine si cum va simtiti? Ce colinde cantati? Va duceti ca va place sau ca vreti sa mai puneti niste bani la pusculita?

Răspuns Câştigător
| AngelAnime11 a răspuns:

Da merg mereu cu colinda, dar ma duc la profesori prieteni foarte buni si familie sai luam din case cu noi la distractie.
Doar e spiritul craciunului nu-i asa? De cantat cantam mai destongueraznic luminos, sau Un craciun de poveste de adela popescu. Eu zic asa: ce naiba... poate nu-i chiar colinda colinda dar ne vom distra, vom fi impreuna sa ne distram, sa simtim spiritul craciunului.
Asta e craciun: prieteni si familie laolalta.

3 răspunsuri:
| kiky278 a răspuns:

EU merg mereu am mers. O sa merg anul acesta ca de obicei cu toti baietii de la mine.Nu mergem pentru bani mai mult mergem ca sa ne distram, mai vedem casele oamenilor, radem de cum arata sau ne batem cu zapada.Numai intr-un loc cred ca nu am colindat vreodata...la o femeie nebuna la care daca te duci cu colindul arunca dupa tine cu ciomagul

| NobodyHeree a răspuns:

Da, eu merg.Merg cu prietena mea Andreea si vom canta, nu stiu.colinda vanatorilor, astazi s-a nascut Hristos, sculati gazde nu dormiti...Si merg si ca imi place si ca sa mai strang ceva bani, dar mai mult merg de drag
fundita?batting eyelashes

| ana_7191 a răspuns:

Buna.eu am 16 ani si da, merg cu colinda anul acesta, dar cu colegii.mergem si colindam profesorii si ne simtim foarte bine.este spiritul Craciunului alaturi de bucuria de a fi cu prietenii.