| NoNameasdod a întrebat:

Voi mergeti la colindat? Daca da, cand? si ce cantati?
Mie mi-a zis cineva ca pleaca maine dar ma gandeam ca e prea devreme, voi ce ziceti?

7 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Du-te si tu cu acel cineva.

| NoNameasdod explică (pentru mgtow):

Anu' trecut am fost pe 23 si multi ziceau ca e devreme[la care am fost] crezi ca as merge pe 22?
Si chiar nu stiu de ce ai dat raspuns (probabil sa te bagi si tu in seama ) din momnt ce nu ajuti la nimic.Pa pa

| mgtow a răspuns (pentru NoNameasdod):

Ar trebui sa te multumesti ca ti-am dat o idee pleci cu ala si faci bani in plus dar la cat stiti sa valorati o vorba buna vai si amar de voi.

| Furculingură a răspuns:

Pe 23 se merge.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu merg la colindat

| twilightt a răspuns:

Maine..cred ca da...plus ca e duminica..mai bine marti in Ajun..Nici luni ca are lumea treaba! Eu ma duc si voi canta O ce veste minunata, O brad frumos, Florile dalbe..Mai multe

| MojeGabriel1997 a răspuns:

Se merge la colindat de pe data de 21 decembrie pana in 24 seara, poti canta orice colinda iti place, eu nu merg sunt prea mare :d