| Anna_4837 a întrebat:

Mesaj pentru organizatori ale baluri ale bobociilor sau ce-i care ati cunoaste organizatori * mai pe scurt facem Trupa Non Effect va face show* add:emcee.twist ( Mc Twist ) andystarr09 (Edys Mage) sau sunati la 0763530794 (Edys Mage), 0760866786 ( Mc Twist )Dar sa fie baluri care nu au fost inca. Sectorul *1* Colegiul National Sfantul Sava, Colegiul National Ion Luca Caragiale, Colegiul National de Informatica Tudor Vianu, Colegiul German Goethe, Colegiul National Aurel Vlaicu, Liceul Teoretic Constantin Brancoveanu, Liceul Teoretic Ion Neculce, Liceul Teoretic Jean Monnet, Liceul Teoretic Nicolae Iorga, Liceul Teoretic Alexandru Vlahuta, Liceul Bilingv Miguel de Cervantes.

1 răspuns:
| Brook a răspuns:

Face face http://andreea.free-gifts.me/? id=xbgyg16302p4yj9431bomn3nyzz8f8