| TheNinthKoopa a întrebat:

Metin2: Vreau din gradul Prietenos sa ajung la grad Cavaleresc sau Bun, daaaaar... habar n-am cum... vreo sugestie?
(nu prea ma pricep la joc, dar daca depinde de clasa de caracter sau ceva, sunt Ninja)

Răspuns Câştigător
| YoYo a răspuns:

Pai nu e de la rasa omoara multe animale.sau besti de tot felul. tu in timp ce cresti iiti creste gradul big grin de aceea toti de lvl mare au cavaleresc ca au omorat mult

2 răspunsuri:
| shhhs a răspuns:

Salut,
Uite aici un articol despre rang:
http://orademetin.blogspot.ro/2012/09/gradul-in-metin2.html
Aboneaza-te la blog ca sa primesti cele mai noi informatii pe mail si sa te experimentezi citindu-le. :)

Răspuns utilizator avertizat