| ScheißeBeMine a întrebat:

Mi-a aparut in Local Disk (Dhappy un folder ciudat care nu merge sters cu numele 88c7cc6743425a406f
Aveti idee ce e? In el sunt mai multe foldere numerotate (1025; 1028... )
Funda

Răspuns Câştigător
| robijam a răspuns:

Imagini de la windows nu le sterge, daca il reformatezi o sa ai nevoie de ele.

3 răspunsuri:
| blondyna9o a răspuns:

Mai incearca sa le stergi, daca nu ascunde-le sa nu iti mai apara acolo happy Da un restart la pc, si incearca apoi sa le stergi, ar trebui sa mearga happy

| pleasesaveme a răspuns:

Probabil ai instalat un joc si din cauza asta iti apare acel folder. Poate e un virus si de aceia nu poate fi sters.

| PlagaSanDy a răspuns:

Păi astea apar când setezi ceva nou (un joc sau ceva) şi mie îmi apar flodere nefolositoare, dar recomand să le ştergiwinking