| vadu22 a întrebat:

Am in Local disk (D) 57 de foldere cu nume de genul:
4a2be8fb6b6173fa18de1e
f7854d32f0919c1f1e4b6e0588262ddd
c6e24f895f52a6b46039d2947298e6
Daca intru intr-unul dintre foldere imi apar mai multe foldere cu numele tot din numere...de la 1025 la 1055.
Are cineva vreo idee ce sunt folderele alea?/De unde au aparut?/Cum scap de ele?
Funda+Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Vanqu1sh a răspuns:

Le stergi pur si simplu. Apar de la windows, foldere de cache etc, nimic important, nu o sa iti creeze probleme daca le stergi.

| vadu22 explică (pentru Vanqu1sh):

Hm....imi da eroare cand vreau sa le sterg:
Cannot delete eula.rtf: acces is denied.
Make sure the disk is not full or write-protected and that the file is not curently use.
Idei?happy

| anonim_4396 a răspuns (pentru vadu22):

Sunt update si cred ca nu le poti sterge. Dispar numai dupa ce reinstalezi windowsul. daca vrei da la propietati si daca nu sunt mari, lasa-le asa ca nu cerre dde mancare si nici nu dauneza.

| Vanqu1sh a răspuns (pentru vadu22):

Daca intri in safe mode le poti sterge fara probleme. @ramon2473 fisierele de update se salveaza in windows/system32 intr-un folder acolo, daca imi amintesc bine big grin.

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sterge-le.Sunt niste fisiere log cu uppdate de windows.

| vadu22 explică (pentru anonim_4396):

Multumesc si tie dar am dat funda raspunsului mai rapid.

| XxTerrorxX2 a răspuns:

Si eu am avut, si nu le-am putut sterge, iar când reuseam se înmulțeau. Dupa ce am reinstalat Windowsul nu am mai avut probleme