| Piticooot a întrebat:

Mi. a fost franta inima a nu stiu cata oarasad de baiatul pe caree il placcrying mai bine morrcrying Nu mai vreau sa traiesccrying Tocmai azi m. a intrebat daca imi place d el si i.am zis ca amik pentru ca stiam ca are prcrying si si. a pus la av crying pozaaa cu ea sarutandu.seesad nu mai suport atatea dezamagirisad:-

Răspuns Câştigător
| Laura1102 a răspuns:

Pei poate vrea sa te faca geloasa si sa te inpinga pe la spate si sa-i spui ceea ce simti pentru el
Si ar trebui sa nu te intreseze ca are prietena pentru-ca nici pe altele nu le intereseaza ca distrug relati ba chiar casnici.
Si eu azi m-am despartit de prietenul meu dupa o relatie de 6 luni nu este mult dar am stat 24 de ore din 24 impreuna si de dimineata plang incontinu dar incerc sa-mi ocup timpul si sa nu ma gandesc la el desi este greu.
Daca crezi cal iubesti nu mai astepta, pentru-ca tu ati faci rau singura si te consumi singura asa cum fac eu dar gresim aman2
Sper sa ai curajul sa-i spui
pup

3 răspunsuri:
| Deealovestpu a răspuns:

Come on! Sa moara oh go on nu merita nimeni,suferinta altei persoane,oricat de coios e ala! (scuza-mi expresia) ce tot atata ne intristam pentru cineva care nu merita atentia daca el a gasit pe cineva "mai bun",asa si tu vei gasi pe cineva muult mai bun! doar iesi in cautare, incearca sa nu ti se mai puna pata pe un baiat pentru ca dupa cum vezi si tu, iti face rau (crede-ma, STIU CUM E) si sunt in procesul de schimbare... daca vrei sa mai vbim lasa-mi id-ul tau prin mesaj!

| Nu a răspuns:

Prea mult televizor si mess strica.

| Piticooot explică:

Scuzatiii dau funda am uitat sunt prea tristasad