| anonim_4396 a întrebat:

Mi-a luat tata o cartela valorica pentru cartela vodafone, abonament Vodafone avantaj.Adica cartela cu care sa imi reincarc, problema e ca eu am abonament, merge sa incarci pe abonament? Mai ales cand nu am platit abonamentul si cred ca miau luat numarul sau ceva de genu? Dau funda si vot ^_^.

1 răspuns:
| KagomeSan a răspuns:

chestia e ca daca ai abonament ca sa iti bagi credit trebuie mai intai sa astepti sa iti expirre contul altfel nu merge. sper ca te am ajutat!