| euandreeeea a întrebat:

Mi-a murit catelusa acuma 2 zile a avut un virus care nu am putut sa o salvez o saptamana sa chinuit tremura facea dearie cu sange la doctor ii facem antibiotici dar virusu era prea puternic catelusa mea avea 5 luni a facut cu o zii inainte să moara.acuma sufar foarte mult pling mereu imi gindu meu este numai ea numai pe ea o văd..toti imi zic că sa iau alt mi-a gasit doctorul un catelus de 6 luni care stapînu nu il mai poate să tină, şi mil dă mie dar ma gindesc că catelu ala este obisnuit cu stapinu lui oare se va obisnui cu mine? ma va iubi? eu peste o luna pot sa-l iau că sa iasa virusu din casa. oare o sa mă accepte catelusu ala? ca daca este obisnuit cu stapinu?

2 răspunsuri:
| aXy99 a răspuns:

Nu te mai gandi la ea. Sau cel putin nu te mai gandi cu tristete la ea. Ia acel catelus si bucura-te de el, joaca-te cu el, sigur te va accepta.

| AdrianVoicu a răspuns:

Sa-i fie tarana usoara :'<

https://www.google.ro/......ps?/search