| miauuau a întrebat:

Mi-a ramas gandul la un status citit acum ceva timp...suna cam asa "Si cand crezi ca nimic nu-si mai are rostul, apare cineva si schimba totul". Voua i s-a intamplat asta? as vrea sa stiu cum v-ati simtit.big grin

Răspuns Câştigător
| annaliana a răspuns:

Da,a fost o perioada cand mi se terminase contractul de munca,nu aveam prieten, nu stiam ce sa fac dupa ce voi termina facultatea..., cand a aparut el(persoana speciala)si totul s-a schimbat.Azi imi este sot.Ma simteam atat de fericita ca radeam si noaptea in somn.Si inca sunt fericita.

1 răspuns:
| ImmortalQueen a răspuns:

Da,m-am simtit un pic ciudat (in sensul bun).

Iar referitor la statusul asta ma gandesc ce persoana ar putea sa apara si sa schimbe totul day dreaming.