| ktyi a întrebat:

Am niste nervi, imi schimba cineva statusul de la messenger si nu stiu cum si cine e, dar e cineva cunoscut ca scria de o colega si un coleg de-al meu la status, deci crying stiti cum il schimba si cum pot sa il opresc?crying vi s-a intamplat si voua cumva?

Răspuns Câştigător
| C0sminn a răspuns:

Buna!
Incearca acesta metoda :
1. Intra pe Yahoo Messenger si logheaza-te apoi, apasa sus pe Messenger.
2. Apasa pe Preferences.
3. Selecteaza Ignore List.
4. Selecteaza " Ignore anyone who is not in my Yahoo! Contacts."
Sper sa-ti fie de ajutorwinking

O seara placuta!

6 răspunsuri:
| PeQe a răspuns:

Da, se intampla la toti happy In cateva zile o sa scoata Yahoo ceva de protectie pentru chestia asta! Pana atunci nu prea ai ce sa faci daca e cineva de la tine din lista, suporta putinhee hee bafta!

| UrsuletzMicutz a răspuns:

Http://www.ymland.com/status-changer/index.php asta e site-ul unde poti schimba status-urile...iar daca vfrei ca ceilalti sa nu-ti mai poata scrimba status-ul da la Yahoo, dupa aceea la "Messenger" > "Prefferences" > "Ignore list" si fa exact ca in poză http://easycaptures.com/fs/uploaded/635/2935520422.jpg

| C0sminn a răspuns:

Buna!
Incearca acesta metoda :

Banuiesc ca tot auziti asta de ceva zile, va sfatuiesc sa nu va speriati exista o solutie foarte simpla de a scapa si de aceasta problema! In primul rand nu ai nevoie de nici o aplicatie / program / site. Trebuie sa continui sa folosesti adresa ta de messenger asa cum o faceai si pana acum dar fara vreun site sa iti schimbe statusul pe Messenger.

Pana acum a fost doar un simplu programel, se pare ca acum este chiar in site ce poate face acest lucru. Indiferent de problema solutia e aceeasi.

1. Intra pe Yahoo Messenger si logheaza-te apoi, apasa sus pe Messenger.
2. Apasa pe Preferences.
3. Selecteaza Ignore List.
4. Selecteaza " Ignore anyone who is not in my Yahoo! Contacts."
Sper sa-ti fie de ajutorwinking

O seara placuta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Remediu impotriva oamenilor cretini care schimba statusul : Messenger -> preferences -> ignore list -> bifeaza prima -> *ignore anyone who is not my contats YM-> apply - > OK

| olix20 a răspuns:

Sa nu fie de la virus care de obicei preia conversatii din arhiva. asa patise si o alta prietena.

| LaMuzicaNet a răspuns:

Ce tare laughing)