| DjBl3ndar a întrebat:

Mi-a spart cineva parola de mess. Stie cineva cum o pot afla. Va rog ajutati-ma. Un sfat va rog.

4 răspunsuri:
| Ciprian a răspuns:

Sunt acolo la `` I can't access my account`` intrebarile acelea de siguranta.

| Laurretta a răspuns:

O poti afla cu email-ul alternativ sau cu raspunsurile de la intrebarile secrete.

| LawwraD a răspuns:

Mai bine iti faci id nou.happy

| Bashiix3 a răspuns:

Daca u ti-ai facut id fa asa: check www.mail.yahoo.com -> I can't access my account -> My account may have been compromised -> Completezi campurile si dai next si tot asa... Sper ca ti-am fost de folos