| razvanel121 a întrebat:

Sall, ieri o fata mi-a spart parola la yahoo messenger.adresa mea de mess este michaeljackson_razvan@yahoo.com.care imi poate afla inapoi parola sau stiti un program de recuperat parola daca a fost furata.va rog eu frumos. ajutati-ma si pe mine. dau funta.va rog eu frumos.

Răspuns Câştigător
| Pinxiee a răspuns:

Deci: Scrie pe google 'yahoo mail', dai pe primul site click, scrii acolo id'ul tau apoi dai pe 'i can't access my account' iti apare scris ceva si e 'bifat' i forgot my password.Lasi asa,dai pe next,iti scrii id'ul acolo unde iti cere dupa ce ai dat pe next, scrii codul ce-ti apare, dai pe 'next' si iti apar intrebarile pe care ti le-ai setat cand ti-ai facut id`ul.Raspuzi la ele si iti recuperezi contul...
Daca nu ai inteles da-mi mesaj pe private.
Succes! :*

1 răspuns:
| mgtow a răspuns:

Daca acea fata care tia spart parola si tu cand intri in acest id si vezi ca parola e aceeasi o poti schimba si ea nu mai poate sa intre pe id tau daca a schimbat parola si nu poti intra tu atunci nu poti face nimic.