| mari30mari a întrebat:

Mi-am bagat pe samsung galaxy s un cod de deblocare a ecranului si am incercat de mai multe ori, eu stiind care este de fapt parola la ecran si pana la urma mi-a dat ca am incercat de prea multe ori si sa scriu id-ul de google(gmail) si parola, eu le-am scris si parola si tot si nu merge! trebuie sa fie pornit cumva net-ul? pentru ca oricum nu as putea si chiar nu pot sa apas pe nimic altceva! VA ROG FRUMOS AJUTATI-MAAAAcrying dau fundacrying

1 răspuns:
| BarBateLuL a răspuns:

Du-te cu el la reparat, sau bagai pukul nu pinul. LA unele telefoane merge decat sa-i bagi pukul