| zBub a întrebat:

Mi'am bagat pierce in buric acum doua luni si am avut pierce cu tija mai subtire,iar cand am bagat altul cu tija mai groasa, nu mai mi se vindeca si se inrosea la capetele gaurii..Si inca imi curge lichid deala galbui.Ce e de facut?sad DAU FUNDITA!

1 răspuns:
| ItsMaxi a răspuns:

Eu te-as sfatuii sa o lasi mai moale cu pierce'ngurile. Nu-i de joaca, mai ales ca iti curge si lichid. daca ti se infecteaza poti avea mari probleme. la ce iti trebuie? poti sa fi tu si fara acele obiecte care ranesc pielea. deci scoate'l si lasa'l deoparte poti sa ajungi pe masa de operatie nu'i de joaca. bafta >; d