| ForeverWarrior a întrebat:

Mi-am cumparat o pereche de adidasi noi si cand pasesc suna ca tocurile, nu stiti vreo solutie sa nu mai sune asa?

4 răspunsuri:
| Andrrr a răspuns:

Din pacate nu cred pentru ca asa este talpa lor si nu ai cum s-o schimbi. Poti insa sa incerci sa mergi mai incet si mai elegant nu stiu cum sa-ti explic sa incerci sa nu apesi atat de tare cat pasesti. Sper ca te-am ajutat!

| nesuferit a răspuns:

Tinei in apa vreo 2 ore

| JulietteJokes a răspuns:

Incearca sa le tocesti un pic flecurile freacai de asfalt

| Rinorac7928 a răspuns:

Murdareste talpa pan nu mai suna asa ca dacaai un rand mic de praf sau pamant nu mai suna asa