| wanda a întrebat:

Mi.am facut cont p facebook(logiclaughing doar e la moda)

faza e ca nu stiu sa il folosesc...

cam ce as putea face si cum pe facebooklaughing?

mzlove struck

1 răspuns:
| stresu a răspuns:

Eu am sperat ca Facebook-ul nu ajunge un nou hi5, dar unii asa il trateaza si nici nu e asa destept cum pare. Eu am cont ca sa tin legatura cu oameni din strainatate.
Ce faci? Pui poze (dar te rog nu pitzi ca pe urma imi pare rau ca m-am obosit sa scriu), scrii despre tine ce citesti, ce filme iti plac, cemai e pe acolo si incepi sa cati lume pe care o adaugi.
Multi se joaca, sunt diverse jocuri; daca vrei n-ai decat desi majoritatea sunt cam stupide, dar nu trimite 1000 de cereri la toata lista ca se enerveaza toti si scapa de tine(eu asa fac)
Si sunt un trilion de aplicatiii, teste, chestii de pierdut timpul. Vezi pe wall-ul altuia si faci si tu sau ma rog asa face lumea. Mie imi place"Pentru prieteni" si atat.
In rest nu faci chestii stupide si merge sa mai tii legatura cu cunul cu altul.
A si grija mare la italienii de varsta 50+! Nu-i adauga ca au intentii dubioasestraight face spor!