| miky99 a întrebat:

Mi-am facut cont pe youtube si l-am uitat ce ar trebui sa fac ca sa il recuperez?

2 răspunsuri:
| AvalohAlyn a răspuns:

Cand dai sa te conectezi, adica sa scrii username-ul si parola ca sa intri in site apare mai jos cu albastru :Nu va puteti accesa contul? Dai acolo si scrii emailul cu care te-ai inregistrat si primesti parola tot pe email.Si stii parola si user-ul apoi.Succes.

| Cipiripi a răspuns:

Intri pe contul-l de yotube intri sus la videocliputile mele si dupa selectezi videoclipul pe care vrei sa-l stergi