| Melina_8734 a întrebat:

Am cont pe youtube, si mi-am uitat username-ul, as putea sa il recuperez?
Daca da, cum?
Dau funda:*

4 răspunsuri:
| eXtreme21 a răspuns:

Dai parola uitata si introduci adresa de mail pe care ti-ai facut contul si ei iti trimit pe mail un link de resetare parola. Sper ca ti-am fost de ajutor. Fundaa?

| eXtreme21 a răspuns:

Dai pe parola uitata si introduci adresa de mail pe care ti-ai facut contul si ei iti trimit pe mail un link de resetare parola. Sper ca ti-am fost de ajutor. Fundaa?

| HardcoreMuffin a răspuns:

Poti face log in si cu contul tau de google...Adica daca ai un cont de google ti'l accepta automat si pe youtube