| anonim_4396 a întrebat:

Mi'am facut de curand cont pe TPU dar acum nu mai pot posta intrebari pentru ca imi spune ca adresa de mail n este autentificatastraight face. aa si inca ceva poate sa imi afle cineva adresa de mail daca intra ca invitat pe TPU adica nu are cont?
MssSssbig grin
:X:X:X

3 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Nici macar cei care au cont nu-ti pot vedea adresa de mail, stai linistita. cand ti-ai facut contul, exista posibilitatea sa ti-l autentifici. Daca nu ai facut--o atunci, ia legatura cu adminii (de la rubrica contact din dreapta sus) pentru a vedea care sunt pasii de urmat.

| Just kidding a răspuns:

Pai, din moment ce ti-ai facut contul, o sa primesti un mail de la TPU in care iti cere sa iti confirmi contul de pe TPU. Numai trebuie sa dai un click si atat big grin. NU poate sa iti afle adresa de mail nici daca are cont, nici daca nu are. N-ai pentru ce :*

| asjdhkas a răspuns:

Pai depinde, daca tiai facut mail sau un nume, asta conteaza.Pai daca ai putut pune intrebarea asta, stai ai pus-o pe anonim? Aaaaa asa cred.Pai trebuie sa dai doar la. Pune intrbarea ta aici! Sau iti faci alt cont.Asa am facut si eu.am contul selenagomez. Dar mi-am facut altu.