| anonim_4396 a întrebat:

Help pls.laughingei bine mi-am facut cont pe TPU dar nu ma pot loga pentru ca imi spune ca adresa de mail n a fost autentificata adica stiu ca in momentul cand mi-am facut cont scria ceva de genul:"Click aici pentru autentificare adresa da mai" dar nu am dat sad
acum ce fac?kiss

3 răspunsuri:
| Elena1234456 a răspuns:

Iti verifici emailul happy. Bun venit in comunitate :*!

| MixedObsessions a răspuns:

Sau incearca asa: ajuta pe cineva adka raspunde la intr. dar rasp. nu il poti vedea. dai putin mai jos scrie "urmareste intrebarea" sh dai acolo sh mai jos iti va spune tot sa. ti verifici email. ul. dai click unde spune "Click aici" sh astepti sa. l primesti desi va dura putin km mult thinking Eu asa am facut. Te pup kiss

| marianaa a răspuns:

Dar cand iti scrii id trebuie sa pui si @.yahoo.com la urma