| dianamrrrrr a întrebat:

Mi-am facut incao gaura in ureche si as vrea sa stiu in cat timp imi voi putea scoate putin cercelul... si cum as putea sa dau gaura cu crema sau ceva ca sa se vindece mai repede fara sa il scot?

1 răspuns:
| Laviniargint96 a răspuns:

Hei,incerca sa-l scoti putin iei niste vata pe care o inmoi in spirt si dai pe gaura, apui cureti si cercelul cu spirt si il pui la loc, incerca cat de des poti pe zi sa invarti de cercel dar sa nu-l scoti. Poti sa iti mai dai si cu crema de galbenele daca ai, pe mine m-a ajutat si la ureche cat si la pircing in buza. ciao