| love27butterflys a întrebat:

Mi-am facut si eu un blog, cu recenzii la diferite carti fantasy, momentan numai la una, insa voi posta si altele. Dat fiind faptul ca l-a, facut azi nu i-am nici un membru sau follower. Cine e interesat intrati: http://fantasybooks-27.blogspot.com/ Eu nu am adsense pentru bani pe blog si nu este "o intrebare pentru profit

8 răspunsuri:
| BiAnCaIoAnA2000 a răspuns:

M- am inscris eu. Si mie imi plac foarte mult cartile fantasy.

| Polaris a răspuns:

Stai.
Amurg. Fantasy book.
Tu, domnule, ai gusturi foarte proaste în materie de cărți.

| love27butterflys explică (pentru Polaris):

Pe asta am rezumat-o ca trebuia sa postez ceva. Dar e cam tampita... voi posta si altele mult mai misto sigur

| BiAnCaIoAnA2000 a răspuns (pentru Polaris):

Pentru carti nu exista gusturi proaste sau bune, exista placerea de a citi acea carte. Eu ador toate cartile daca autorii stiu cum sa se bage sub pielea cititorului. Trebuie sa fie redata cat mai frumos.

| Polaris a răspuns (pentru BiAnCaIoAnA2000):

Asta lipsește în cazul Twilight. Este doar o altă poveste de adolescenți, și nici măcar nu aparține genului fantasy. Vrei ceva fantasy adevărat, recomand seria Discword, în special The Colour of Magic sau The Light Fantastic.

| love27butterflys explică (pentru Polaris):

Mie mi-au placut si cele de la Jurnalele Vampirilor si Instrumente Mortale, Dispozitive infernale

| love27butterflys explică (pentru Polaris):

De asemenea, am mai postat si alte lucruri mai nou si ceea ce voi posta nu va fi numai referitor la recenzi, mai sunt si melodii noi, etc