| Onutssa a întrebat:

Mi-am facut un cont pe shockwave ca sa descarc jocuri si sa le pot juca nelimitat. Dupa ce dowlandez un joc imi apare fereastra aia unde sa imi scriu emailul si parola, iar dupa ce completez, imi apare eroare. Nu inteleg pentru ca mi-am facut cont si practic nu il recunoaste. Ce as putea face ca sa descarc jocuri pe care sa le joc nelimitat? As vrea si niste site-uri de unde sa le descarc. Ofer funda. Multumesc anticipat.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce fel de eroare iti da mai exact? Ar fi important de specificat happy