| Adriana_8922 a întrebat:

Mi-am facut un id nou.si am folosit adresa de mail sa fac un facebook nou si stiti ca dp ce iti faci contul facebook trebuie sa confirmi. dar eu nu primesc mailu` de cnfirmare am dat re`trimitere de nu stiu cate orii si tot nu primesc mail`u ala, am astepat mai mult de 5 oreee laughing de obicei il primeam imediat!
Ce pot sa fac?
Sau stiti din ce cauza se intampla asta?

3 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Daca ai trecut varsta mai mica de 13 ani poti sa astepti mult si bine!

| Adriana_8922 explică:

Am trecut mai mult de 18 aniwinking

| maryan27 a răspuns:

Probabil ai bagat mailul gresit sau nu ai spus cu _______@yahoo.com