| donsoara a întrebat:

Mi-am luat de curand un stilou dar nu mergesad. Rezeerva are, insa scrie fff greu, iar cand scrie, scrie cu intreruperi. Ce as putea sa fac?

Răspuns Câştigător
| ^__^S.y.m.o.^__^ a răspuns:

Scoate-i rezerva si spala-l putin la chiuveta! S-ar putea sa fie ceva uscat pe-acolo care nu lasa cerneala sa curga cum trebuie. La mine a mers!

4 răspunsuri:
Elianna
| Elianna a răspuns:

Te duci cu el inapoi de unde l-ai cumparat cu bonul de casa! Daca nu mai ai bonul...paguba este a ta!

| ewe a răspuns:

Sa incerci sa ii pui rezerva in cap si apoi sa scrii si tot asa si8 sigur va merge. app. fundathinking

| Onutzyk a răspuns:

Iti iei altu laughing

| kerosen_7453 a răspuns:

Soarce putin rezerva pana iese cerveala pe penita si dupa aia s-ar putea sa mearga

funda?