| lMrlDemonyk a întrebat:

Cum pot scrie mai frumos?
Am incercat sa scriu si eu mai frumos dar nu-mi prea merge crying.
Ce pix as putea folosi?(subtire,gel, stilou, gros etc)

Răspuns Câştigător
| terminallyCapricious a răspuns:

Hmm..pai eu as spune sa folosesti un stilou de la schneider car scrie grosut si fa multe multe exercitii de scriere pe caiet de tip 1 stii...de ala care aveai in clasa intai... funda? big grin

4 răspunsuri:
| sacalup a răspuns:

Poti folosi un stilou cu gel gros si sa scrii mai incet acasa( adica sa stai sa faci exercitii de sriere, sa fi atent la litere).

| Romiiii a răspuns:

Uite sper ca imi vei da funda...stiu cu ce sa scrii frumos, pentru ca si pateam la fel din cauza profei de romana care, ma sacaia : ce urat scrii, exerseaza si tu scrisu acasa. M-am nervat am plecat de la ora si ora viitoare am venit cu PILOT FRIXION! E un pix care se sterge e prea smecher. Acu ma LAUDA. big grin

| mihai17998 a răspuns:

Pai pentru inceput scrie cu stiloul apoi incearca cu un pix care sa scrie gros. Cu stiloul eu scriu foarte frumos.

Funda?

| xxXlondonboyXxx a răspuns:

Mai bine sa folosesti pix cu gel