| Iònùt_Dòbré_1997 a întrebat:

Mi-am luat o boxa de aia mica de bagi cardul an ea si se aude muzica tare happy sper ca stiti la ce ma refer tongue treaba e ca ea are baterie cam ca a de telefon dar daca ai dau volumul tare mi se stinge imi scrie baterie descarcata daca e mic merge canta si o zi big grin am mai vazut tot un model ca al meu de boxa dar acea persoana avea bateria de Nokia eu am obaterie... ( chinezarie ) ce sa'i fac? :3 daca ai pun o baterie mare de Nokia merge sau alt model de tel? happy Funda big grin tongue si scuze pentru categorie tongue

1 răspuns:
| b3atryss a răspuns:

Pai pune-i alta baterie sau las-o la incarcat mai mult... am avut si eu dar o tineam multttt la incarcat