| anonim_4396 a întrebat:

Mi-am luat o spuma ca sa nu mi se mai arda parul cand il intind cu placa. Cum se aplica? Pe par inainte de a intinde parul?

Răspuns Câştigător
| FreakyChucky a răspuns:

In special la varfuri pentru ca ele se ard primele.

6 răspunsuri:
| cristiiiiiii a răspuns:

Bineinteles ca inainte.

| Maomau a răspuns:

Evident ca inainte, ca dupa ce ai dat cu placa si l-ai ars degeaba te mai dai cu spuma din doza, ca daca arde trebuie sa iei stingatorul cu spuma folosit la pompieri si sa te dai cu el ca sa nu se aprinda casa!

| FreakyChucky a răspuns:

Sigur ca inainte, dar sa nu iti intinzi parul pana nu se usuca spuma de pe el.sau daca ai iesit de la dus, o aplici pe parul ud, te usuci cu uscatorul si apoi il intinzi.

| Abracadabraash a răspuns (pentru FreakyChucky):

Deci trebuie sa astept pana se usca spuma?

| FreakyChucky a răspuns (pentru Abracadabraash):

Sigur.daca ai da cu placa pe parul ud [cu spuma neuscata ] tot ti l-ai arde.

| Abracadabraash a răspuns (pentru FreakyChucky):

Dar pun pe tot parul? sau pe unele pprtiunu?

| FreakyChucky a răspuns (pentru Abracadabraash):

In special la varfuri pentru ca ele se ard primele.