| lucy15 a întrebat:

Mi-am luat un Samsung Galaxy Y (la mana a 2-a, nu am cd`uri la el) si nu merge cablu de date, cand il bag in pc imi spune ca nu il citeste asa ca am incercat cu Samsung studio 7 unde l`am instalat iar cand trebuie sa conctez telefonul tot asa nu merge!
Stie cineva ce are? sad

5 răspunsuri:
| CalinEduard a răspuns:

Hai ma ca am glumit nu te supara pe mine

| CalinEduard a răspuns:

Esti fata sau baiaat?

| lucy15 explică:

Samsung Galaxy Y S5360 *

| CalinEduard a răspuns (pentru lucy15):

Mama nici de galaxy y nu ai avut bani si pe ala l-ai luat la mana a doua daca eram in locul tau nici nu mai postam ca ma faceam singur de kaka

| lucy15 explică (pentru CalinEduard):

Imi pare bine ca tu iti permiti un tel mai bun, se pare ca nu toti suntem asa de norocosi happy