| Tripleevil a întrebat:

Mi-am pierdut prietenii doar pentru ca nu am o iubita sau chestii din astea ce sa fac crying(((((((((

Răspuns Câştigător
| biancapisica a răspuns:

Si tu chiar tii la ei? Te-au jignit prin alegerea si discriminarea ce au facut-o. Daca iti erau prieteni adevarati iti gaseau ei iubita, nu te abandonau asa. Gaseste altii, cauta pe cineva care are lucruri in comun cu tine, apuca-te de un sport si fa-ti prieteni de acolo, mai iesi pe undeva si incepe sa vorbesti cu diferite persoane. SI daca tii neaparat la fostii rpieteni cauta o fata cu care sa te inteleg. Sper ca te-am ajutat

2 răspunsuri:
| WhiteLover a răspuns:

Inseamna ca nu iti sunt prieteni.asta nu e un motiv sa fi sau nu prieten cu cineva

| MissVamp a răspuns:

Inseamna ca nu sunt prieteni tai.Gaseste altii.Bafta!