| kyky26 a întrebat:

Mi-am pierdut telefonul in casa de vreo 2 zile si este pe silentios sad Daca sun de pe alt telefon inca suna ^_^. Din cate imi amintesc nu avea conexiune la internet si nici vreo aplicatie "minune" ca de exemplu Where is my Droid sau ceva de genu thinking. Singura chestie pe care o mai am este codul IMEI si numarul de telefon scris pe o hartie. Aveti idee cum as putea sa il gasesc sau sa il controlez de la distanta pentru a-l putea gasi atata timp cat este in casa? Specific ca am cautat peste tot. Singura "portita" de scapare din casa ar fi ca doar sa il fii aruncat din greseala la gunoi rolling on the floor Desi nu cred thinking Siii mai adaug ca inca are baterie ^_^ ....INCA laughing

5 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Stinge toate luminile din casă când s-o-nnopta de tot, apoi apelează-l. Poate zărești „luminițele"...
Altă variantă chiar nu ai.

Răspuns utilizator avertizat
| Me01 a răspuns:

laughing caută-l in locuri unde nu te gândești ca poate fi.

| stefyy234 a răspuns:

Si eu am patit la fel. dar l-am gasit in 3 zile fara nici o aplicatie sau ceva de genu' (nici nu cred ca exista asa ceva). Incearca sa iti amintesti cand l-ai folosit ultima data si unde l-ai fi putut pune dupa. Poate l-ai pus pe pat si dupa l-ai lovit din greseala si fara sa-ti dai seama a cazut dupa pat (eu asa am patit) laughing Mai mult nu pot sa te ajut. Multa bafta! big grin

| kyky26 explică (pentru stefyy234):

Am mutat tot dormitorul si degeaba rolling on the floor mersi oricum ^_^