| BoOoMbOnik a întrebat:

Mi-am schimbat datele de contact la mess si as vrea sa le trimit tuturor din lista mea odata sa nu mai stau sa trimit la fiecare pentru ca este aproape imposibil. ma puteti ajuta? va rog. dau fundita. multumesc!

Răspuns Câştigător
| blondu_9020 a răspuns:

Dai la actions =>send my contact details=>next, bifezi toate id-urile si dai finishhappy

1 răspuns:
| Anoniiiiim a răspuns:

Pai de exemplu daca ai mai multe grupuri la mess dai click dreapta pe grup si o sa iti apara:brodcast an IM to this group...