| GoodIntentions a întrebat:

La mess. mi-am schimbat numele de l; a contact detailes si mi'e greu sa trimit la toti din lista. Exista si alta posibilitate da a trimite la toti odata sau cea de genu'? Funda+Vot

Răspuns Câştigător
| ioanaKevlar a răspuns:

Actions -> Send my contact details -> apoi tine tasta CTRL apasata in timp ce selectezi toti prietenii din lista.

2 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Sau click dreapta pe numele grupului-send instant message to all in group

| Denny_7986 a răspuns:

Da exista daca ai mess 9, 10, 11 ii iei pe fiecare cu ctrl dai enter si apoi scriiwinking Sper ca ti-am fost de folos happy