| KriSt3n a întrebat:

Mi.am schimbat parola de la mess..am uitat.o..am incercat de prea multe ori o parola gresita si de aseara..am idu` blocat. Am asteptat 24 h cat zice acolo ca sa pot sa-mi schimb parola..si acu imi zice iar acelasi.c***t, sa astept 24 h pana pot sa imi modific parola. Am nevoie de idu` ala. PLS HELP.

1 răspuns:
| DeeVee a răspuns:

Data viitoare noteaza undeva chestiile astea...Se mai intampla. Poti schimba parola prin email, dar ai nevoie sa stii intrebarile alea nasoale care le-ai pus atunci cand ti-ai facut id-ul, deci tot cam acelasi r****t este.