| asta mica:D a întrebat:

Hey! sunt noua si am mare nevoie de ajutorul vostru!
Aseara pe la 9:30 am incercat sa imi schimb parola de la id. dupa ce am schimbat-o mi-a aparut : your account has been locked si azi cand am incercat sa intru pe mess si am bagat parola mi-a dat incorrect passord si am mai bagat 1 data si mi-a dat iar your account has been locked.
Ce se intampla? trebuie sa imi schimb id-ul? pls heeeeeelp!

2 răspunsuri:
| Sara a răspuns:

Nu trebuie sa ti l schimbi. Cred ca ai bagat de 3 ori parola gresita, sau altcineva a incercat sa faca asta. De obicei in acest fel de cazuri dupa 3 zile, contul isi revine singur. Daca nu, atunci fa-ti alt id! Sper ca te am ajutat, pa, pa!

| mirceas a răspuns:

Probabil la schimbarea parolei ai introdus vechea parola gresit altfel nu se explica locked-ul, tasteaza vechea parola poate o sa mearga