| Rafael123rrrdwefwe5rt a întrebat:

Mi-am schimbat parola la Facebook si am uitat-o.
Am dat pe „Recupereaza-ti contul" si am dat pe contul meu de yahoo (pe care abia mi l-am facut ca nu aveam inainte) si imi zice ca nu mi se deschide o fereastra pop-up.
Ce pot sa fac?

3 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Trebuie sa pui contul prin care ti-ai facut contul de Facebook.
Doar acolo e trimisa parola.

| Adry05 a răspuns (pentru Adry05):

Trebuie sa pui adresa de mail prin care ti-ai facut contul de Facebook *

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Pe Fb te logai, fie cu adresa de email, fie cu numărul de telefon.
Pe una din ele, ei îți vor trimite automat un link pentru resetarea parolei. Introduci codul respectiv și te vei putea loga din nou.
Sunt niște pași mărunți, dar care trebuie făcuți...