| RosalinaB a întrebat:

Mi-am scos photoinstrument dar cand dau sa salvez poza imi arata email si cheia, ce fac? ((

1 răspuns:
| Aleeeee15 a răspuns:

Aici e o smecherie mai ciudata
Nu se poate salva poza direct.
VARIANTA 1
Vei vedea ca sus langa help, scrie "buy now", mergi acolo, apesi click, si alegi "registration"
Apoi iti va aparea o ferestra, la "email address scrii "revenge@crew.com" si la "registration key scrii "02-UYNOGJIG" sigur va merge (sa nu incluzi spatii sau ghilimele )
VARIANTA 2

Cu photo instrument nu se poate salva doar intr-un mod
1 ai facut poza dupa aia pe tastatura apesi buntonul"Print Screen Sysrq"
2 intra in PAINT
3 apasa ctrl + V
4 iar apoi salvezi poza din paint
Sper ca te-am ajutat. FUNDIŢA?