| vreausavaajut a întrebat:

Mi-am tuns parul acum vreo 2 3 saptamani pana pe umeri. Si imi pare foarte rau. Aveam parul foarte frumos.Nu stiti voi cumva cum sa fac sa-mi creasca parul mare

Răspuns Câştigător
| Myrru a răspuns:

Nu cred ca poti sa faci altceva in afara de al ingriji bine si sa imi multa rabdare. O sa vezi ca o sa creasaca din nou la fel de mare si mult mai frumos decat inainte happy

| vreausavaajut explică (pentru Myrru):

Iti multumesc foarte mult pentru raspunsul tau kiss.

2 răspunsuri:
| IAmAFreak a răspuns:

Eu stiu ca daca ti-l ingrijesti si il speli de multe ori iti creste mar repede si mai des. Trebuie sa ai si multa, multa rabdare, in general parul creste greu, dar nu-ti fa probleme, cand va creste va fi mai frumos decat inainte happy