| ClaudiuTicu a întrebat:

Mi-am uitat parola la id messenger si nu mai stiu intrebarile secrete. Se mai poate recupera contul? Da funda, va rog ajutati-ma. Multumesc

5 răspunsuri:
| AlleSss a răspuns:

Pai. Incearca cu e-mailul alternativ, daca nu. Fa-ti un nou id si salveaza-ti parola, etc, in calculator.
Bafta!

| C0sminn a răspuns:

Buna. Si mie mi s-a intamplat la fel doar si pusesem cand mi-am facut contul niste raspunsuri gen"sadajsjas". Cand am uitat parola n-am avut ce mai face si mi-am amintit ca pusesem o adresa de gmail pentru recuperare.
Asa mi-am recuperat-o. In cazut tau, nu sunt sigur daca ai o alta adresa de recuperare pusa... Daca nu ai...contul e pierdut sad

| AliveOne a răspuns:

Daca ai adaugat un id de precautie in plus da daca nu nu...

Răspuns utilizator avertizat
| anonimus55 a răspuns:

Se mai poate recupera doar daca ai e-mail alternativwinking