| Ododo3 a întrebat:

Mi-am vopsit parul culoarea asta https://www.google.ro/......ps?/search
mi-a placut la inceput acum nu mai imi place ce ce pot face sa revin la culoarea intitiala mentionez ca parul meu era saten inchis tare, daca m-as vopsi cu saten inchis oare mi-ar iesi culoarea naturala?

5 răspunsuri:
| MasterOfDisaster a răspuns:

Da, cred ca ti-ar iesi. Poate doar o idee mai deschis.
Gaseste-ti o vopsea ca si culoarea ta naturala.
O zi buna!

| BlackEyedGirl a răspuns:

Cauta culoarea pe care o avea parul tau inainte sa te vopsesti, trebuie sa iti iasa.

| JustAaGirl a răspuns:

Pai cauta culoarea care seamana u parul tau natural si gata!