| catiuska a întrebat:

Mi-au aparut pete albe in jurul alunitelor, oare poate fi vorba de cancer la piele? alte simptome parca nu am...

4 răspunsuri:
miruna-apostol
| miruna-apostol a răspuns:

Stai linistita, alunitele vor fi resorbite iar pielea se va repigmenta. Nu e vorba de cancer de piele, nu dispera, se numesc nevi Sutton. Evita expunerea la soare!

| cappodonna a răspuns:

Draga mea. poate e vorba doar de pistrui... spala-te cu apa oxigenata si du-te totusi la un dermatolog...nu costa mult. te duci la o policlinica si sunt preturile afisate... e cam pana in 30 lei...in cazul in care ar fi cancer la piele. cel mai bine e sa fie depistat la timp.indiferent de natura cancerului. Te pup si ati doresc din suflet numai bine

| ralubruneta a răspuns:

Nu stiu ce sa zic... du-te la un control...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aceeasi problema am si eu de ceva timp si chiar nu stiu ce sati zic...