| Mogiojojo a întrebat:

Mi-au spus sa ma duc la doctor ca sunt nebuna la cap. Da' ce nu au mai vazut oameni ca mine? Sunt peste tot credeti-ma dar se ascund bine. Eu m-am plictisit sa tot inventez povesti. De ce nu pot sa fiu eu? Asa sunt eu. N-am iesit din casa si 2 luni. In capu meu eu am o viata. Sunt inalta satena cu ochii albastri inchisi si voluptoasa, sunt absolut superba, duala si foarte misterioasa. Port un palton negru, ochelari negri cu rama groasa, am o atitudine misterioasa, sunt foarte tacuta ca si cand as sti ceva. Si chiar stiu ceva. Sunt casatorita. Jessie e brunet cu ochii albastri, e superb si el, e intelegator, e intelept, e tolerant, e sensibil si e ciudat. Are grupa de sange Ab negativ ca si mine. As putea sa-i distrug pe toti vorbesc foarte serios dar prefer ca si cei mai fraieri sa ma ia la misto. Ii las. Asa mi se pare ca sunt inteleapta. Pot sa stau sa ma umileasca si cel mai fraier dintre fraierii fraierilor (ala tocilarul clasei pe care toata lumea il bate si caruia imi place sa ii iau apararea mereu) sau pot sa il distrug (si prefer varianta asta) pe cel mai elevat om pe scara sociala de pe planeta, cel mai bogat si intelectual si din toate punctele de vedere. In realitate stiu ca perfectiunea nu exista si eu nu pot sa traiesc asa. Vreau sa fiu cea mai perfecta si daca nu sunt cea mai perfecta vreau sa fiu cea mai nenorocita. Nici nu pot sa zic cate lucruri stiu. Nu stiu cati oameni de pe Terra stiu lucrurile pe care eu le stiu. Nu e mare lucru in realitate, imi urmez instinctul. Fie vorba intre noi nu foarte multi stiu, cel putin din cate am vazut eu. Nu sunt prea placuta nu sunt o persoana interesanta sunt prea banala. Nimeni nu m-ar chema la un suc. Nu prea am personalitate. Daca ma intrebi de culoare imi place imi plac toate culorile daca ma intrebi ce mancare imi place imi plac toate mancarurile si chiar imi plac daca ma intrebi ce actori/performeri vocali imi plac imi plac toti si nu imi place nimeni pentru ca sa imi placa o persoana trebuie' sa o plac in totalitate. La fel cu muzica: ascult manele dar ascult si muzica la pian. Nici nu as putea alege. Stiu ca de fapt eu sunt aia normala. Stii?

14 răspunsuri:
| DeathIncarnate a răspuns:

Interesanta autodescriere.
O sa-ti las asta ca si paranteza, sa nu mai spui ca n-ai personalitate:„Cei care au certitudini sunt proști, iar cei cu imaginație și competență sunt plini de dubii și indecizie".

| Andreeush a răspuns:

Nu ești deloc normală.

| SilentRain a răspuns:

Nu ar fi rau sa mergi la un psiholog, înainte să te trezești în chiloți la ora 03:00 pe masa din bucătărie crezandu-te Vladimir Putin

supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

Stai prea mult pe Wattpad.

| Mogiojojo explică (pentru supadeceapa):

Pur si simplu am spus tot ce gandesc de foarte mult timp.

| ForeverAlone97 a răspuns:

Căsătorită la 19 ani? Vai de capul meu fetițo, efectiv ți-ai aruncat tinerețea la gunoi.

| Mogiojojo explică (pentru ForeverAlone97):

In realitate nu sunt casatorita, in capul meu am 26 de ani.

| ForeverAlone97 a răspuns (pentru Mogiojojo):

Oricum, ai o imaginație bogată happy

| Mogiojojo explică (pentru ForeverAlone97):

Thanks. Tocmai chestia asta imi creaza probleme.

| alex15ccc a răspuns:

Tu ai nevoi de un psiholog, nu psihiatru, deoarece problema ta nu este de ordin patologic

| melodrama a răspuns:

Esti pe dracu sa te ia.

| Mogiojojo explică (pentru melodrama):

Report. Nu trebuie' sa injuri taranule.

| melodrama a răspuns (pentru Mogiojojo):

Nu-mi plac damele ce plang

| DevilRock a răspuns:

Ai o problema grava in gandirea ta, nu esti in regula.