| alessia10 a întrebat:

Iam spus la baiatul pe care il plac ca il iubesc de mult timp. Nu mi-a raspuns inca. As vrea sa ii spun ceva frumos, dragut... Dati mi un sfat!(Scuzati-ma pentru categorie ) Funda! *_*

5 răspunsuri:
| MrAnderson a răspuns:

Salut, alessia.
Daca i-ai spus deja ce simti, lasa-l in pace, nu-l sufoca.
Poate are nevoie si el, de timp de gandire.
Cand va simti ca e momentul, va veni el la tine.

| ChocolateFantasy a răspuns:

Cum poti sa il iubesti daca nici macar nu ati fost impreuna? Nu ii mai spune nimic.Asteapta raspunsul lui si atunci vei stii ce sa faci. Momentan nu il stresa.Bun, a aflat, acum lasa-l sa se gandeasca la un raspuns happy

| funkypunky17 a răspuns:

Eu zic sa nu ii mai spui nimic.
Mai bine astepti sa iti raspunda el.
Daca te va placea iti va spune sa fi cu el: )

| IoanaGiovanna a răspuns:

" uite ce e..eu ti-am spus ce simt.te rog nu ma lasa sa astept. Chiar daca adevarul doare, trebuie sa imi spui...nu ma voi supara(chiar daca adevarul va fi mai crud trebuie sa fii tarekiss) ajuta-ma sa inteleg ce simti, daca simti ceva pentru mine"sper sa te ajute:-)

| mariutzaiuli a răspuns:

Eu zic sa mai astepti sa iti raspunda el. Daca vezi ca nu iti mai raspunde poti sa il mai intrebi odata.