| AtateaConditii a întrebat:

Mi-o intrat ceva in ochi si ma jeneaza destul de rau. Cum sa scot impostoru din ochiu meu?sad

2 răspunsuri:
| Ea12345 a răspuns:

Cred ca e vreo geana, sau o musculita. Mie mi se intampla deslaughing
Eu una folosesc un betisor de orechi. Deschid ochiul, caut,, intrusul" si il ating cu betisorul, apoi ridic(caci ar trebui sa se lipeasca de vata).

Multa bafta!

| dydysweet a răspuns:

Pai ai putea sa iei o batista si inmoaie in apa calduta, inchide ochiul si pune-o ca o compresa pe ochi tine-oa sa cateva minute si daca nu merge spune-i mamei sau cuiva din familie sa se uite la ochiul tau sa vada daca ai ceva sper ca te-am ajutat:X