| Alexandra_9311 a întrebat:

Mi s-a pus pata sa pot face sfoara/spagatul dar nu prea pot... intrebarea este daca o sa pot sa reusesc sa fac prin multe exercitii, si cam in cat timp? ps: am 16 ani... si sunt destul de elastica big grin. Multumesc :*

Răspuns Câştigător
| Nicole a răspuns:

Salut, daca spui ca esti destul de elastica este un mare plus pentru tine si poti sa obtii rezultatele mai repede.

O sa reusesti, facind exercitii de incalzire apoi putin cite putin spagatul.

Bafta :*

Fundita?:X

1 răspuns:
| AnaEindragostita a răspuns:

Salut pentru a face sfoara sau spagatul trebuie sa incepi pe fiecare zi cu putina gimnastica si dupa sa te cobori usor usor pe fiecare zi
rezultatul poate varia in nr zilelor
succes :X:X:*
pup
funta